امام خمینی :
ان شاء اللَّه ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریكا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد، و با برپایى جشن پیروزى حق بر جنود كفر و نفاق و آزادى كعبه از دست نااهلان و نامحرمان به مسجد الحرام وارد خواهیم شد.
  صحیفه امام، ج‏21، ص: 76
به نقل از نرم افزار های نور


تاریخ : چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 | ساعت 23 و 40 دقیقه و 01 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
کجایید ای شهیدان خدایی

 

 


ما مدیون خون شماییم....

یا زهرا


با تشکر از وبلاگ شهدا شرمنده ایم 

تاریخ : جمعه 25 اردیبهشت 1394 | ساعت 11 و 59 دقیقه و 13 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
تحلیل فواد ایزدی از مذاکرات هسته‌ای
استاد دانشگاه تهران با طرح این پرسش که اگر قرار نیست تحریم‌ها برداشته شود پس برای چه مذاکره می‌کنیم؟ گفت: به نظر بنده هدف تیم مذاکره کننده برداشتن تحریم‌ها نیست؛ بلکه هدف آنان رسیدن به توافق به هرقیمتی هست.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، فواد ایزدی امشب در همایش «همدلی هسته‌ای در سایه عزت و اقتدار ملی» در تالار ابن سینای مشهد با اشاره به اینکه در حال حاضر تفکرات اغلب افراد جامعه در ارتباط با موضوع هسته‌ای با واقعیت‌ها هماهنگ نیست، اظهار داشت: در دوره‌های گذشته نتانیاهو و رژیم صهیونیستی مخالف توافق با جمهوری اسلامی بودند و حتی برخی از چهره‌های سیاسی و تاریخ مصرف گذشته هم گفته بودند، افرادی که نقدهایی به این بحث دارند با رژیم صهیونیستی همبستگی دارند.

وی ادامه داد: در جلسه سنا، جان کری بحثی را در زمینه توافق هسته‌ای و نظر نتانیاهو مطرح می‌کند و می‌گوید؛ زمانی که این توافق در ژنو انجام شد نتانیاهو مخالفت می‌کرد و اعلام می‌داشت که این توافق خوب نیست اما اکنون این فرد بر ادامه توافق ژنو تاکید دارد.

نتانیاهو به جمع موافقان توافق هسته‌ا‌ی پیوسته است

این استاد دانشگاه تهران و کارشناس سیاست خارجی افزود: ایران در حوزه هسته‌ای عقب‌نشینی کرده است، امتیازات متعددی داده و امتیازات جدی هم نگرفته و جمهوری اسلامی مو به مو همه خواسته‌های طرف مقابل را اجرایی کرده و گزاره برگ آمریکایی را هم مو به مو اجرا کرده است.


به گفته ایزدی اگر نتانیاهو از همان ابتدا مخالف مذاکرات و توافق بود اما در حال حاضر به موافقان توافق هسته‌ای پیوسته است و وزیر امور خارجه آمریکا می‌گوید؛ همه به این نتیجه رسیده‌اند که این توافق کارآمد بوده است.


وی تصریح کرد: بعد از انتشار متن لوزان، اسرائیلی‌ها موافق این متن بوده و تعجب کردند که ایران این همه به طرف مقابل امتیاز داده است.


وی با اشاره به تعلیق نشدن تحریم‌های کشتیرانی و بیمه، یادآور شد: تحریم‌های اصلی که شامل نفتی و بانکی است، قرار نیست برداشته شود و اوباما بارها این مسئله را مطرح کرده اما تیم مذاکره‌کننده ما عنوان می‌کنند که این صحبت‌ها مصرف داخلی دارد ولی نباید فراموش کرد که مصرف داخلی به این معنا نبوده که آن را اجرایی نکرده و یا غلط است.

اگر قرار نیست تحریم‌ها برداشته شود پس برای چه مذاکره می‌کنیم؟/ توافق به هر قیمتی برای دولت یازدهم کارکرد انتخاباتی دارد

ایزدی گفت: در متن لوزان اصلا در مورد لغو تحریم‌ها صحبت نشده حال سوال اینجاست که اگر قرار نیست تحریم‌ها برداشته شود پس ما برای چه مذاکره می‌کنیم و حتی به طرف مقابل امتیاز هم می‌دهیم؟ به نظر بنده هدف تیم مذاکره‌کننده برداشتن تحریم‌ها نیست بلکه هدف آنان رسیدن به توافق به هر قیمتی هست و این امر برای دولت یازدهم کارکرد انتخاباتی دارد.


وی افزود: عراقچی عنوان کرده که برای برداشتن تحریم‌ها مذاکره نمی‌کنند و در همین راستا معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور گفته است که ارزش تعامل با آمریکا بیش از موضوع هسته‌ای است و ما به عنوان کارشناسان سیاست خارجی این امر را به تفکر سیاست خارجی پسر خوب تعبیر می‌کنیم و می‌گوییم این نوع تفکر امتحان خود را در منطقه پس داده و جواب نداده است به طوری که قذافی، مرسی و یاسر عرفات همین سیاست را در پیش گرفته اما شکست خوردند لذا رئیس‌جمهور باید این مسیر را بازطراحی کنند.


وی یادآور شد: حدود 6 روز پیش 150 نماینده دموکرات آمریکا نامه‌ای نوشتند و از اوباما برای مذاکره با ایران تشکر کرده و گفتند که ما اگر این مذاکرات را ادامه نداده و یا با شکست روبه‌رو می‌شدیم؛ نمی‌توانستیم برنامه هسته‌ای را متوقف کنیم و حتی تمام تحریم‌ها فرو می‌پاشید، این امر نشان می‌دهد که طرف مقابل به توافق و مذاکرات نیاز دارد و اگر این توافق با شیوه فعلی ادامه یابد یعنی تیم هسته‌ای ما در زمین اوباما بازی کرده و به طرف مقابل کمک می‌کند اما آنچه که ما می‌خواهیم کمک به حفظ استقلال و عزت جمهوری اسلامی است.

یکی از مشکلات در میان رسانه‌های ایران است که رصد عمیقی از طرف مقابل ندارند

این کارشناس سیاست خارجی عنوان کرد: امروز یکی از مشکلات در میان رسانه‌های ایران است که رصد عمیقی از طرف مقابل نداشته و در حقیقت دشمن‌شناسی در کشور ما ضعیف است بنابراین ما به کارشناسان و دانشمندان هسته‌ای و افرادی که بتوانند از دستاوردهای شهدایی نظیر احمدی روشن دفاع کنند نیاز داریم.


وی بیان کرد: طرف مقابل می‌خواهد از فناوری هسته‌ای ایران به عنوان یک اهرم قدرت استفاده کند و بعد از این مرحله می‌خواهند به سمت سایر اهرم‌های قدرت رفته و جایگاه ایران را در منطقه ضعیف جلوه دهند چرا که آنان می‌دانند جمهوری اسلامی در منطقه غرب آسیا قدرتمند است و طرفدارهای پرو پاقرص خود را دارد و با کوچکترین حرکت نتانیاهو، 10 هزار موشک بر روی سرش ریخته می‌شود.


ایزدی گفت: در آمریکا برای مقابله با جمهوری اسلامی دو دیدگاه وجود دارد، یک دسته اعمال تحریم‌های بیشتر را چاره کار می‌دانند اما دسته دیگر اعلام می‌کنند به جای حمله نظامی به فردو، کاری کنیم که خود ایران فردو را تعطیل و تبدیل به پارک علم و فناوری کند.


وی ادامه داد: عملا اعمال تحریم‌های بیشتر بر روی ایران جواب نداده و حتی آمریکایی‌ها اعتقاد دارند این امر ایران را قدرتمندتر نیز کرده است بنابر این آنان تاکتیک را تغییر داده و اوباما به دنبال روشی است که جمهوری اسلامی خود فردو را تعطیل کند چرا که در روش‌های قبلی و با گسترش تحریم‌ها، ایران بیشتر مقاومت می‌کرد اما در این روش آمریکایی‌ها موفق‌تر هستند.


استاد دانشگاه تهران تاکید کرد: هم اکنون قرار شده که طرف مقابل نه تنها بحث هسته‌ای ما را مدیریت کند بلکه می‌خواهند دانشگاه‌ها و آزمایشگاه‌های کشور را رصد و هرچیزی که به انرژی هسته‌ای ارتباط دارد را متوقف کنند، بی‌تردید با این وضعیت استقلال کشورمان زیرسوال می‌رود و دیگر چیزی از کشور باقی نمی‌ماند.تاریخ : پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394 | ساعت 19 و 06 دقیقه و 40 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
شهید حاج حسین خرازی

بسم رب الصدیقین

خطاب به فرماندهان و رزمندگان اسلام:

- ما لشگر امام حسینیم، حسین وار هم باید بجنگیم، اگر بخواهیم قبر شش گوشه امام حسین (ع) را در آغوش بگیریم كلامی‌ و دعایی جز این نباید داشته باشیم: «اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد.»

- اگر در پیروزی‌ها خودمان را دخیل بدانیم این حجاب است برای ما، این شاید انكار خداست.

- اگر برای خدا جنگ می‌كنید احتیاج ندارد به من و دیگری گزارش كنید. گزارش را نگه دارید برای قیامت. اگر كار برای خداست گفتنش برای چه؟

- در مشكلات است كه انسانها آزمایش می‌شوند. صبر پیشه كنید كه دنیا فانی است و ما معتقد به معاد هستیم.

- هر چه كه می‌كشیم و هر چه كه بر سرمان می‌آید از نافرمانی خداست و همه ریشه در عدم رعایت حلال و حرام خدا دارد.

- سهل‌انگاری و سستی در اعمال عبادی تأناثثیر نامطلوبی در پیروزی‌ها دارد.

- همه ما مكلفیم و وظیفه داریم با وجود همه نارسایی‌ها بنا به فرمان رهبری، جنگ را به همین شدت و با منتهای قدرت ادامه بدهیم زیرا ما بنا بر احساس وظیفه شرعی می‌جنگیم نه به قصد پیروزی تنها.

- مطبوعات ما جنگ را درشت می‌نویسد، درست نمی‌نویسد.

- مسأله من تنها جنگ است و در همان جا هم مسأله من حل می‌شود.

- همواره سعی‌مان این باشد كه خاطره شهدا را در ذهنمان زنده نگه داریم و شهدا را به عنوان یك الگو در نظر داشته باشیم كه شهدا راهشان راه انبیاست و پاسداران واقعی هستند كه در این راه شهید شدند.

- من علاقمندم كه با بی‌آلایشی تمام، همیشه در میان بسیجی‌ها باشم و به درد دل آنها برسم.

وصیتنامه اول:

... از مردم می‌خواهم كه پشتیبان ولایت فقیه باشند، راه شهدای ما راه حق است، اول می‌خواهم كه آنها مرا بخشیده و شفاعت مرا در روز جزا كنند و از خدا می‌خواهم كه ادامه‌دهنده راه آنها باشم. آنهایی كه با بودنشان و زندگی‌شان به ما درس ایثار دادند. با جهادشان درس مقاومت و با رفتنشان درس عشق به ما آموختند. از مسئولین عزیز و مردم حزب‌الهی می‌خواهم كه در مقابل آن افرادی كه نتوانستند از طریق عقیده، مردم را از انقلاب دور و منحرف كنند و الان در كشور دست به مبارزه دیگری از طریق اشاعه فساد و فحشا و بی‌حجابی زده‌اند در مقابل آنها ایستادگی كنید و با جدیت هر چه تمامتر جلو این فسادها را بگیرید.

وصیت نامه دوم :

استغفرالله، خدایا امان از تاریكی و تنگی و فشار قبر و سوال نكیر و منكر در روز محشر و قیامت، به فریادم برس. خدایا دل شكسته و مضطرم، صاحب پیروزی و موفقیت تو را می‌دانم و بس. و بر تو توكل دارم. خدایا تا زمان عملیات، فاصله زیادی نیست، خدایا به قول امام خمینی [ره] تو فرمانده كل قوا هستی، خودت رزمندگان را پیروز گردان، شر مدام كافر را از سر مسلمین بكن. خدایا! از مال دنیا چیزی جز بدهكاری و گناه ندارم. خدایا! تو خود توبه مرا قبول كن و از فیض عظمای شهادت نصیب و بهره‌مندم ساز و از تو طلب مغفرت و عفو دارم ... می‌دانم در امر بیت المال امانتدار خوبی نبودم و ممكن است زیاده‌روی كرده باشم، خلاصه برایم رد مظالم كنید و آمرزش بخواهید.

و السلام

حسین خرازی - 1/10/1365

 تاریخ : شنبه 5 اردیبهشت 1394 | ساعت 16 و 51 دقیقه و 52 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
نطنز پرس بدین وسیله از اظهارات اخیر رئیس جمهور در بین فرماندهان نیروی انتظامی اظهار تاسف می کند
ما از تقابل دیدگاههای رئیس دولت با رهبری نظام اظهار تاسف می کنیم
ما از عملکرد بسیار ضعیف وزرای ارشاد و صنعت و ارتباطات و خارجه و معاون اول انتقاد داشته و اظهار تاسف می کنیم
به خدا قسم ما به حضور این افراد در هیئت دولت افتخار نمی کنیم
به خدا قسم ما به این دولت افتخار نمی کنیم
ما این دولت را در شأن نظام جمهوری اسلامی نمی دانیم
ما از رفت و آمد پنهان و آشکار نیروهای سرویس های امنیتی جاسوسی غربی آمریکایی به اشکال مختلف و بهانه های مختلف و با سهل انگاری مسئولین بی مسئولیت احساس خطر کرده و اعلام خطر می کنیم
ما نسبت به تحرکات نیروهای منافق و نااهل در ماههای اخیر اعلام خطر می کنیم
ما اسلام را با قران و اهل بیت و ولایت فقیه می شناسیم ما اسلام را از حوزه های علمی دینی می گیریم نه از دانشگاههای انگلیس و آمریکاتاریخ : شنبه 5 اردیبهشت 1394 | ساعت 14 و 49 دقیقه و 39 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
برنامه های فرهنگی نطنزپرس ، پایگاه های بسیج حضرت ولی عصر (عج) و حضرت خدیجه (س) در ماه مبارک رمضان سال 1394 

به گزارش نطنزپرس مرحله دوم اکران فیلم های جشنواره مردمی فیلم عمار در شهرک حضرت ولی عصر (عج) امیریه شهرستان نطنز با همکاری و همیاری پایگاه های مقاومت بسیج حضرت ولی عصر (عج) برادران و حضرت خدیجه (س) خواهران در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) و پایگاه به صورت عمومی در ماه مبارک رمضان برگزار می شود .


جدول زمان بندی اکران ها را در اخبار بعدی به اطلاع می رسانیم .

طبقه بندی: اجتماعی، اخبار فرهنگی، اخبار نطنز،

تاریخ : پنجشنبه 3 اردیبهشت 1394 | ساعت 12 و 21 دقیقه و 29 ثانیه | نویسنده : پروانه دلسوز | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو