به گزارش نطنزپرس : امام جمعه محبوب و دوست داشتنی  نطنز امروز ظهر در مصلی نماز جمعه از مردم شریعتمدار شهرستان نطنز خداحافظی کردند.


به گزارش نطنزنیوز :

نطنز نیوز- حاج آقا طاحونی رفت، حجت الاسلام ارمی در راه نطنز ...

http://www.knp.ir/My_Documents/Pic/News/A-Erami.jpg

 

به گزارش سایت خبری نطنز نیوز ، امام جمعه نطنز امروز ظهر در مصلی نماز جمعه از مردم شریعتمدار شهرستان نطنز خداحافظی کردند.

طبق اخبار رسیده، یکی از گزینه های اصلی برای امامت جمعه نطنز ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ارمی امام جمعه فعلی قمصر است.امید است با حضور ایشان در شهرستان، راه اشاعه فرهنگ اسلامی، آبادانی و پیشرفت شهرستان نطنز بیش از پیش تسهیل پیدا کند .


به گزارش  نگاهی به نطنز :
از یکی از منابع کاملا آگاه شنیده شده است حجت الاسلام والمسلمین ارمی امام جمعه قمصر یکی از گزینه های پیشنهادی جهت تصدی این مسئولیت در شهرستان نطنز شده اند .

http://www.knp.ir/My_Documents/Pic/News/A-Erami.jpg

حجت الاسلام والمسلمین ارمی دبیر ستاد ائمه  جمعه  شمال استان اصفهان و  امام جمعه قمصر و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد کاشان هستند . حجت الاسلام والمسلمین قاسم ارمی آشنا به منطقه نطنز هستند ودر شهرستان مریدان زیادی دارند.

طبقه بندی: اخبار فرهنگی، اخبار سیاسی، اجتماعی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : جمعه 30 آبان 1393 | ساعت 22 و 08 دقیقه و 23 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
ولله
نطنزی و بادرودی با هم مشکلی ندارند


دلیل : خیلی از بادرودی ها و نطنزی ها با هم تشکیل خانواده داده اند ... آخه چرا؟؟؟... چون مسلمان واقعی اند .

 ولی خبرنگاران جهت بازارگرمی و ... مسلمانان را دو دسته می کنند ...

واقعا چرا ؟؟؟دنیا دو روزه ... نکنید!!!


و مكروا و مکر الله والله خیر الماكرین

یعنی : خداوند مکر آنان را به خودشان باز می گرداند.طبقه بندی: دیدگاه، اجتماعی، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : جمعه 30 آبان 1393 | ساعت 00 و 00 دقیقه و 27 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات

تحریف اخبار ، سوء استفاده از تریبون باد آورده


 به گزارش نطنز نیوز - موضوعی که بار ها در این سایت و دیگر رسانه های خبری شهرستان به آن پرداخته شده است اما هنوز وجود دارد...

<b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b>

برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی آن کلیک نمایید.

این روز ها که برخی تریبون های خبری شهرستان  به افرادی تعلق دارد که خدا می داند بر چه پایه و اساسی و با توجه به کدام موقعیتی و بر مبنای کدام معیاری به دستشان افتاده است، از این فرصت استفاده کرده و شاید سوء استفاده هایی که از فرهنگ خبرنگاری به دور است.

وقتی بارها اصل خبر، تیتر و محتوا دست خوش نگارش سلیقه ای و حس ناسونالیستی خبرنگاران قرار می گیرد و جواب هایی که در قبال انتقاد به  این رفتار خویش میدهند قانع کننده نیست و بیشتر شبیه توجیه است،چیزی نمیتوان گفت جز اینکه این گونه رفتار های غیر فرهنگی به دور از اخلاق خبرنگاری و شان خبرنگار است.

استفاده از عناوین ساختگی که وجود خارجی ندارد و بیشتر از روی سلیقه و حس ناسیونالیستی است، قوت گرفته از برخی موقعیت هاست که امروز برخی به کام خود شیرین می دانند.

اما هر چه که باشد استفاده از عناوین کذب و ساختگی و تحریف آنچه وجود دارد خود به دور از فرهنگ و ادب خبر و رسانه است.خواه خبرنگار یک سایت باشد، خواه خبرگزاری های مختلف و رسانه های دیداری و شنیداری رسمی کشور عزیزمان ایران.

آنچه که در این خبر ، دروغ و  بی فرهنگی خبری است این موارد است:

1- استفاده از عبارت اتوبان بادرود-کاشان

  چیزی که وجود ندارد و آن آزاد راه نطنز- کاشان بوده است.ضمن اینکه همه این آزاد راه را به نام اصلی آن می شناسند به این مورد نیز اشاره کنم که مجتمع بین راهی امیر کبیر یا همان سان آرا در نزدیکی سایت اتمی نطنز واقع شده است.

این را هر کسی میداند که این آزادراه نطنز -کاشان است،خبرنگار یا اطلاع نداشته است یا خواسته خبری را بر مبنای حس خود منتشر کند.

2-در متن و نگارش خبر در لیست شهرستان ها نام بادرود آمده است که بهتر بود خبرنگار به جای استفاده از عبارت هلال احمر شهرستان ها از عبارت هلال احمر شعب ...، استفاده می کرد.

3-ظاهرا خبرنگار  اطلاع نداشته است که اداره ای به نام راه و ترابری وجود ندارد و اداره مربـوط اداره راه و شهر سازی است.

استفاده از عناوین کذب و دروغین بر مبنای حس ناسونالیستی خبرنگار فارس در نطنز و استفاده از عناوین اشتباه و عدم آگاهی خبرنگار از ساختار اداری کشور،اعتبار خبرگزاری فارس را زیر سوال برده است، چرا که این اولین بار نیست که از عناوین کذب در اخبار خود استفاده می کنند.

به هرحال چیزی بود که گفتم. با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی شود. این تربون همانند همان صندلی ادارات است که به مسئولی وفا نمی کند.در موقعیت فعلی از تریبون به دست آمده خوب استفاده کند و به حق بنویسید، مبادا بعدا از شما به بدی یاد نمایند.

 
طبقه بندی: اخبار نطنز، اخبار و گزارش، اخبار فرهنگی، اجتماعی، اخبار سیاسی، دیدگاه،

تاریخ : پنجشنبه 29 آبان 1393 | ساعت 23 و 47 دقیقه و 47 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1393 | ساعت 13 و 34 دقیقه و 12 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر در مجلس در جریان رأی اعتماد نمایندگان به وزیر پیشهنادی علوم، تحقیقات و فناوری در مخالفت با فخرالدین دانش آشتیانی ضمن خیر مقدم خدمت معاونین رئیس جمهور و وزرایش اظهار داشت: شرایط کشور بسیار خطیر است و امروز در فتنه و بهانه‌جویی به سر می‌بریم که نظام سلطه به بهانه‌های مختلف به کشور ما تحمیل می‌کند.

وی افزود: امروز دولت و نظام در مبارزه با فتنه‌های جهانی و بهانه‌های آمریکای خونخوار قرار گرفته است و منطقه توسط دست نشاندگان آمریکا در آتش می‌سوزد و مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد و متأسفانه عده‌ای به دنبال بهانه‌جویی و التهاب‌آفرینی‌اند.

زاکانی با تأکید بر اینکه دولت برای حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی احتیاج به آرامش و اعتدال دارد، اظهار داشت: سپردن مدیریت آموزش عالی کشور و مدیریت دانشگاه‌ها به فعالان فتنه 88 و عناصر افراطی خلاف مصالح کشور است.

وی ادامه داد: مجلس با امام، انقلاب و شهیدان پیوند ناگسستنی دارد و این مجلس مطیع مقام معظم رهبری و نوکر ملت و برآمده از اکثریت ملت است و پاسدار ارزش‌هایی است که مردم در 9 دی سال 88 بر آن پافشاری کردند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با مورد خطاب قرار دادن رئیس‌جمهور گفت: شما 20 سال عضو خانواده مجلس بودید تعجب می‌کنیم که چرا پیام منطقی مجلس را در صیانت از آرمان‌های انقلاب نادیده می‌گیرید، شما از تابستان 92 تا پاییز 93 پنج نفر را برای وزارت علوم معرفی کردید که همه آنها جزء جریانات افراطی بوده و با این جریانات پیوستگی عمیق داشتند.

نماینده مجلس ادامه داد: آیا اصرار رئیس‌جمهور در به کارگیری عناصر فتنه در وزارت علوم تعجب‌آور نیست، آیا تقاضای مجلس تقاضای نامعقول و نادرستی است؟ آیا حل مشکل پیش آمده در وزارت علوم کار دشواری است. نمایندگان وقتی جوابی برای سوالاتشان پیدا نمی‌کنند یک احساس و یک برداشت واقعی دارند و آن این است که دستان پشت پرده وجود دارد.

وی تأکید کرد: امروز دولت در موضوع هسته ای در یک وضعیت حساسی قرار دارد لذا کشور به آرامش و همبستگی وهمیاری برای صیانت از حقوق ملی و حیاتی دارد.

زاکانی افزود: رئیس‌جمهور با کنایه به ما گفت «و ما ادراک ماالبورسیه» پاسخ این صحبت را این گونه می‌دهیم که «و ما ادراک ماالفتنه». تا امروز هر کسی که به مجلس معرفی شده در فتنه مشارکت داشت اما امروز دانش آشتیانی معرفی شده که به اعتقاد بنده و با استناداتی که بیان می‌کند از عوامل گرداننده فتنه است. این راستگویی دولت است! گفته بودند که اگر 10 نفر را رد کنید هر بار ما در همین مسیر به شما وزیر علوم را معرفی می‌کنیم و هر بار تأکید بیشتری داریم این همان چیزی است که مورد اعتراض ما است.

زاکانی افزود: رئیس جمهور گفته است دانشگاه محل تولید علم است، ایشان به علم و فرهنگ توجه دارند، ولی سیاست کاری را طلب می‌کنند و به دنبال چهره علمی موجه در دانشگاه‌اند و اهل تنازع با مجلس نیستند و به ما اطمینان خاطر دادند، آقای روحانی ما نمی‌توانیم گذشته آشکار دانش آشتیانی را نادیده بگیریم و نمی‌توانیم به وعده‌های شما توجه و اطمینان کنیم و در پیشگاه خداوند از ما رفع مسئولیت شود، درحالی که گذشته دانش آشتیانی برای ما آشکار و کاملا معلوم است.  
 
عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: دانش آشتیانی گفته است که از رزمندگان دفاع مقدس و از مدافعان آن ایام سخت بوده و امروز افتخار دارد که در کسوت وزارت علوم قرار بگیرد، سال ۶۷ امام (ره) فرمودند؛ بسیج دانشجویی ضروری‌ترین تشکل است و ماموریت بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها جلوگیری از نفوذ ایادی شرق و غرب در دانشگاه‌هاست.  
 
وی تصریح کرد: دانش آشتیانی در کتاب «تاریخ شفاهی آموزش عالی» در دوره معین گفته است که ما نگذاشته‌ایم که بسیج دانشجویی به داخل دانشگاه‌ها بیاید و این در حالی است که در سال ۶۸ مقام معظم رهبری گفتند که بسیج دانشجویی را ضروری می‌دانیم، سال ۶۹ افتخار دانش آشتیانی این است که علی رغم تاکید کسانی که اصرار می‌کردند که امام پیامش روشن است و حضور بسیج در دانشگاه‌ها لازم است، ولی وی می‌گوید ایستاده‌ام و استدلال کرده‌ام که بسیج باید به خارج از دانشگاه‌ها برود و این استدلال ما نیز مورد پذیرش واقع شد.  
 
این نماینده مجلس افزود: در کتاب مذکور‌‌ همان کسانی که مدافع حضور بسیج در دانشگاه‌ها بودند به دانش آشتیانی گفتند که به دانشگاه خیانت کرده‌اید و این بیان صریح خودمان است.  
 
زاکانی افزود: دانش آشتیانی از موسسین حزب مشارکت است و بیانیه‌های مختلفی را امضاء کرده و عضو شورای مرکزی این حزب است، چرا که اسنادش موجود است. مجلس ششم تحصن شد، من تعجب می‌کنم از مطهری که مجلس ششم را با مجلس نهم مقایسه می‌کند. مجلس ششم برای چه تحصن شد؟ برای جلوگیری از امر قانونی انتخابات. دانش آشتیانی و ۱۱۹ نفر از اساتید بیانیه رسمی دادند و در تاریخ ۷ بهمن ۸۲ به نفع تحصن کنندگان روزه سیاسی گرفتند که اسنادش موجود است.  
 
عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: دانش آشتیانی در مشارکتی بوده است که در بیانیه حزب مشارکت هم بود تحصن و استعفای تاریخی نمایندگان نقطه عطفی در روند پیشرفت و دموکراسی در ایران است. جبهه مشارکت در انتخابات اول اسفند شرکت نمی‌کند و این جبهه با روند فعلی انتخابات در مجلس هفتم را مفید نمی‌داند.  
 
وی اضافه کرد: در پایگاه اطلاع رسانی دولت شما اگر مشاهده کنید به بیانیه‌ای می‌رسید که ۱۲۸ نفر از اساتید دو روز قبل از استیضاح فرجی‌دانا علیه مجلس برخواستند و اکنون می‌گویند که این مجلس با جسارت به میدان آمده و با کارشکنی و غوغاسالاری مقابل متولی حرکت علمی کشور ایستاده است و سهم خواهی می‌کند، آقای رئیس جمهور ما از چه کسی سهم خواهی کرده‌ایم، لطفا بگویید به مردم اسامی کسانی که از شما سهم خواهی کرده‌اند را بگویید.

این نماینده مجلس تاکید کرد: این بیانی است که امضای دانش آشتیانی پای اوست و ممکن است وی این موضوع را انکار کند، البته امضاها خیلی زیاد است، ما از وی خواستیم که حداقل در گذشته این موضوع را تکذیب کند اما تکذیب نکرد، امروز که نیاز به رای است و از چند روز قبل تا به امروز همه وزرا بسیج شدند و به مجلس وعده می‌دهند، آقای رئیس جمهور وعده دادن به مجلس بد است. نمایندگان مردم به واسطه رایی که به آن‌ها داده شده از حقوق ملت ایران نمی‌گذرند و این مسیر را قبول نداریم و به دنبال تعامل دقیق دولت و مجلس هستیم. دانش آشتیانی حضور فعالی در فتنه داشته است و خواهش می‌کنم که فیلمی را که مقام معظم رهبری درباره جناح بندی‌های سیاسی در دانشگاه سخنرانی کرده بود را در صحن علنی پخش کنید.  
 
زاکانی افزود: ما میلی منفرد را به واسطه حضور در تحصن به وی رای ندادیم، دانش آشتیانی مربوط به دانشگاه امیرکبیر نیست، از دانشگاه دیگری به این دانشگاه آمده است و ایشان حضورش را در فتنه تکذیب می‌کند. وی نه تنها در این تحصن شرکت کرده، بلکه گرداننده این تحصن است.  
 
عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: از چندی پیش رسانه‌های ضد انقلاب فیلم تحصن را مونتاژ کردند، حضور دانش آشتیانی در بین شعار دهندگان که فیلمش در زمان میلی منفرد منتشر شد و همراهی با او کتمان فتنه را برملا نمی‌کند، چه کسانی در کنار ایشان بودند، صدیقی معاون دانشجویی، غلامی که امروز مدیرکل بورس است، چرا مسئله بورس مطرح شد، ما که مسئله‌ای را در این داستان مطرح نکرده بودیم، برای اینکه در حقیقت ما را منفعل کنند.  
 
وی افزود: همه آنچه که مطهری برای اعتراضاتشان در مجلس قبل و در همین مجلس برای دولت قبل بیان کردند، همه آن‌ها گوشه‌هایی است که در فتنه ۸۸ افتاده است، من تعجب می‌کنم که چرا وی چشمانشان را بر حقایق می‌بندد، مسئله کاملا شفاف است. قانون شکنی، تهمت زدن به نظام، همراهی با بیگانگان، قابل پذیرش نیست.  
 
این نماینده مجلس تاکید کرد: امروز کشور به آرامش نیاز دارد، رئیس جمهور گفت؛ ما باید تنور را گرم کنیم و نان خوبی را به مردم بدهیم، آقای رئیس جمهور با شرایطی که ایجاد شده، نه تنور گرم می‌شود بلکه در جامعه آتشی برافروخته خواهد شد که تمام منافع ملی را به بار خواهد داد.  
 
زاکانی افزود: ما تا امروز به حواشی می‌پرداختیم و اعتقاد من این است که دانش آشتیانی از عناصر محوری است و از کسانی است که در مسیر شکل گیری این تفکر نقش محوری داشته است و ۲۰ سال مدیرعامل مدارس مفید بودند. تهران ۳۰۰۰ مدرسه دارد، تنها مدرسه‌ای که مدیرش در زمان فتنه دستگیر شد، مدیر مدرسه مفید بود و تنها مدرسه‌ای که در روز قدس از مدرسه راهپیمایی راه اندازی کرد، که شعار نه غزه و نه لبنان را سر بدهند، مدرسه مفید با مدیریت ایشان بود.طبقه بندی: اجتماعی، اخبار سیاسی، اخبار و گزارش،

تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1393 | ساعت 13 و 30 دقیقه و 42 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات


شهادت امام سجاد (ع) را به تمام مسلمانان جهان تسلیت می گوییمتاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1393 | ساعت 12 و 32 دقیقه و 16 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
حضرت آیت الله مجتهدی فرمودند:
در یکی از شبهای احیا مادری پیغام فرستاد، که فرزندم بچه چند ماهه ای است، که در چشمش خوکار رفته، و پرده چشمش پاره شده است و قرار است که فردا صبح او را عمل کنند.

مادر به دکترها گفته بود اجازه بدهید قبل از عمل، امشب بچه را  به منزل ببرم و فردا او را برمی گردانم دکترها بر اثر اصرار مادر قبول کردند، و شب مادرش او را به حوزه علمیه ما آورده، و به ما گفتند دعا کنید، آن شب هم، شب احیا بود، ما هم دعا کردیم و مردم آمین گفتند، فردا که بچه را به بیمارستان بردند دکترها بعد ازمعاینه مجدد، تعجب کردند و به مادر بچه گفته بودند که او به طور معجزه آسایی، پرده چشمش خوب شده است، حتی در این حوزه علمیه مریض سرطانی هم آورده اند و از اهل بیت(علیهما السلام ) شفا گرفته اند. خداوند متعال می فرماید (ادعونی اَستجِب لَکُم) دعا کنید تا من مستجاب کنم، حالا اگر دعای بعضی، مستجاب نمی شود عللی دارد که یکی از آنها اینست که خداوند آن بنده را دوست دارد، و می خواهد صدای گریه و زاریش را بشنود.طبقه بندی: داستان و حکایت، اجتماعی، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، سخنان شهدا و علما،

تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1393 | ساعت 12 و 24 دقیقه و 06 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
بسم الله

خواستم بگم هیئت میثاق با شهدا و هیئت شهدای گمنام که هر دو در تهران هستند واقعا از اون هیئت ها و مجالسی هستند که سرشون به تنشون می ارزد هم مداح خوب و هم سخنران خوب هم خوبی های زیاد دیگه

شما که نمی تونید در مراسمشون شرکت کنید و حسرت حضور در یک مجلس درست حسابی و پرشور به دلتون مونده می تونید به سایت این هیئت ها سر بزنید و استفاده کنید الحمدلله تا حد زیادی به روز هم هستند

آدرسشون در لینک ها موجود است

التماس دعا


تاریخ : سه شنبه 6 آبان 1393 | ساعت 14 و 05 دقیقه و 43 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
روز گذشته خبر بازداشت یک فرد مشکوک در حوادث اخیر اصفهان توسط یک نهاد امنیتی منتشر شد و امروز خبرنگاران در اصفهان به اطلاعات جدیدی از این مرد دست یافتند که در جریان مسائل اخیر اصفهان با آرایش و لباس زنانه به تحریک افراد به بهانه اسیدپاشی می پرداخت.
از این فرد که «ب.م.ب» نام دارد، متولد 1352 و صاحب یک شرکت مستندسازی است، ادوات ارتباطی و جاسوسی کشف شده است.
گفتنی است علاوه بر آرایش زنانه و تحریکات عمومی «ب.م.ب» ،وجود لکه هایی بر روی دستان وی که احتمال می رود جای سوختگی باشد، شک و تردید ماموران امنیتی را نسبت به احتمال مشارکت وی در سناریوی اسیدپاشی را تقویت کرده است.البته این لکه های مشکوک در حال آزمایش است و فرضیه دست داشتن نامبرده در حادثه اسیدپاشی قطعی نیست.

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1393/8/3/768956_582.jpghttp://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1393/8/3/768954_506.jpghttp://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1393/8/3/768955_358.jpghttp://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1393/8/3/768953_791.jpgطبقه بندی: اجتماعی، اخبار سیاسی، اخبار و گزارش،

تاریخ : سه شنبه 6 آبان 1393 | ساعت 10 و 41 دقیقه و 53 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1391/8/24/524471_338.jpg


سوال امام حسین (ع) امسال جواب های متنوعی دارد

امام حسین :

آیا کسی هست مرا یاری کند ؟

جواب جوونای امروز :

صبر کن ... تو وایبرم ، کار دارم

الان تو فیس بوکم فردا میام

فعلا تو ویچتم هیچی نگو

 تو لاینم صبر کن


.

.

.


http://neinava.persiangig.com/Images/EmamHussain-02.gif

یکم فکر کن :

امام حسین امسال برای تو گریه می کند یا تو برای او ؟؟؟تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1393 | ساعت 15 و 43 دقیقه و 07 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظراتباز محرم شد و دلها شکست


از غم زینب دل زهرا شکست

باز محرم شد و لب تشنه شد

از عطش خاک کمرها شکست

آب در این تشنگی از خود گذشت

دجله به خون شد دل صحرا شکست

قاسم ولیلا همه در خون شدند

این چه غمی بود که دنیا شکست

محرم ماه غم نیست ماه عشق است

 محرم مَحرم درد حسین استطبقه بندی: اخبار عفاف (نگاه، حجاب، ازدواج)، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، سخنان شهدا و علما، اخبار نطنز، اجتماعی،

تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1393 | ساعت 15 و 00 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
سلام به مردم مسلمان ایران مخصوصا نطنزی ها

 بیایید تا خانه تکانی کنیم ولی اینبار با اشک و آه  نه با خنده و شادی ، اینبار از دل نه از خانه .


 دوستان عزیز و هیئتی نطنزی خواهش می کنم از ورود بی حجاب ها به تکیه ها و حسینیه ها جلو گیری کنید .
 ای کسانی که هیئت امنای حسینیه های نطنز هستید نگذارید برای به عزای حسین فاطمه (س) بی حرمتی شود .
دوستان ما اگر باور قلبی داشته باشیم که در مجلس عزای امام حسین مادرش حضرت فاطمه الزهرا (س) و منتقمش حضرت ولی عصر(عج) حضور دارند دیگر برای شلوغ شدن مجالس هر کسی را راه نمی دهیم .

 آی خانم هایی که برای حجاب هیچ ارزشی قائل نیستید باید بدانید ارزش یعنی حجاب .
باید بدانید اگر دوست دارید لخت و عریان بچرخید مشکلی نیست ولی در جایی که متعلق به شماست و کسی بدانجا تسلطی ندارد و انسان دارای عقل است و خود میداند کدام راه را برای سعادت انتخاب کند .
 شما باید بدانید در قبال مخاطبان خود مسئولید و در کشور اسلامی حق الناس یعنی مسلمان باید وقتی به تکیه و حسینیه می رود ، با فرهنگ عاشورا آشنا شود نه با فرهنگ غرب ولی تو این حق را از او گرفته ای و باعث شده ای که تا سرش را بالا کند حداقل چیزی که می بیند موهای رنگین توست .


خواهر محترم دیگه به لبم رسیده که این رو میگم : بدون اگه ساق دستت معلوم باشه یا گوش و گیسوانت با این که لخت و عریان باشی هیچ فرقی نمی کنه.

آی خانم محترم اون لحظه ای که داری آرایش می کنی و ادکلان های خوش بو میزنی تا از خانه بیرون بیایی اگر جلوی درب خانه حضرت زهرا را ببینی چه عکس العملی انجام می دهی ؟...خجالت می کشی ؟...  یا شاید هم میگی بسه دیگه دوره زمونه عوض شده ... .وقتی خواستی بری تو قبر بخوابی چه ادکلانی می زنی ؟ ... چه تیپی میری ؟ ... .

 آی آقا پسری که تو حسینیه چشم چرانی می کنی اگه یک لحظه  نگاه کنی ببینی امام حسین کنارت نشسته چه حسی پیدا می کنی ؟ 
آقا پسرا ، دختر خانم ها  از همه ی اینها بالاتر ، شما که تحصیل کرده اید چند بار باید این جمله ی تکراری را تکرار کنیم که :
 "عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید"


 یه نکته هم به کسانی میگم که تو دادن خمس و زکات اموال دست دست میکنن :  می خواهید قبول کنید می خواهید قبول نکنید ولی هرچی هم به هیئت ها کمک کنید و گوسفند و گاو سر ببرید تا خمس و زکات ندید هیچ فایده ای نداره و مثل این می مونه که یکی نماز شب بخونه ولی نماز صبحش قضا بشه  و این یعنی درسته که نماز شب خیلی ثواب داره ولی درصورتی که نماز واجب ترک نشه  .
 
پیشاپیش شروع ماه محرم الحرام را به تمام مسلمانان آزادی خواه جهان تسلیت عرض می کنم .

 نویسنده : سرگروه شجره طیبه صالحین
محمد امینی    
      

تاریخ انتشار آبان ماه 1392
 طبقه بندی: دیدگاه، اخبار عفاف (نگاه، حجاب، ازدواج)، اخبار قرآنی، اجتماعی، اخبار سیاسی، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، سخنان شهدا و علما، اخبار نطنز،

تاریخ : دوشنبه 5 آبان 1393 | ساعت 14 و 45 دقیقه و 53 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic