بسم الله

خدایا چرا نمایندگان مجلس در سئوال و استیضاح وزیر فرنگ تعلل می کنند؟
آیا نمی بینند این عملکرد ضعیف فرهنگی و عملکرد قوی ضد فرهنگی و ضد اسلامی را ؟
آیا پس از دو سال باز هم منتظر شاهد و بینه و شاکی هستند؟
مگر نماینده مجلس وکیل مردم نیست ؟
وکیل به چه معناست ؟

اگر نماینده وکیل ماست ما استیضاح افراد بی لیاقت و غرب زده و دورو را می خواهیم

انشاالله به زودی از خجالت برخی ها درخواهیم آمد
بحول الله و قوته
تاریخ : شنبه 25 بهمن 1393 | ساعت 22 و 13 دقیقه و 34 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
نطنزپرس امروز فروخته شد و مسئولیت این وبسایت از امروز بر عهده بنده نمی باشد .

بنده شاید به عنوان خبرنگار نطنزپرس فعالیت کنم ولی مسئولیت این وب دیگر بر عهده من نیست .


این آخرین پستی است که بنده در این وب سایت می گذارم و حرف آخر من این است که فقط پیرو ولایت فقیه باشید نه حامی گروه های چپ و نه حامی گروه های راست باشید چرا که کینه ها باعث شد اسلام به چند دستگی ها تبدیل شود . بیایید خودمان را ریست کنیم .طبقه بندی: اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : یکشنبه 19 بهمن 1393 | ساعت 19 و 59 دقیقه و 12 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات

 راهپیمایی 22 بهمن نشان از ایستادگی ملت ایران در تمام صحنه هاست

و

 شعار ملت ایران انرژی هسته ای حق مسلم ماست


وعده ی ما صبح 22 بهمن در راهپیمایی عظیم ملت ایرانطبقه بندی: اجتماعی، اخبار سیاسی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : یکشنبه 19 بهمن 1393 | ساعت 11 و 49 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (دام ظله) در آغاز درس خارج فقه:

وزارت ارشاد یکی پس از دیگری ارزش های انقلاب را زیر سؤال می برد

makarem news
متأسفانه وزارت ارشاد ارزش های انقلاب را یکی پس از دیگری زیر پا می گذارد، داد مردم بلند شده؛ همه روز شکایات و گلایه های متعدد به دفتر ما می رسد

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در آغاز درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با گرامیداشت دهه مبارک فجر، تصریح کردند: نگاه منصفانه نشان می دهد که انقلاب اسلامی نقشه سیاسی و معادلات منطقه را عوض کرد، قبل از انقلاب غربی ها به راحتی منابع ما را می بردند اما با پیروزی انقلاب با موانع برخورد کرده اند.

ایشان افزودند: به برکت انقلاب اسلامی، ایران به آنها باج نمی دهد، سوریه، لبنان و عراق و کشورهای دیگر بیدار شده اند، این حرکت انقلاب ایران نقشه منطقه را عوض کرد و در کشور ما نیز آثار مهمی به جای گذاشت.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با ترسیم وضعیت کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: در ارتش ما مستشاران آمریکایی حضور داشتند، ارتش کشوری که دست بیگانه باشد، معلوم است که چه وضعی خواهد داشت.

معظّم له بیان کردند: در موقع انتخابات با مقامات و سفارت خانه های بیگانه مشورت می شد که از صندوق ها چه کسی بیرون بیاید، تشکیلات حکومتی نیز در مقابل بیگانگان کاملا تسلیم بود؛ در آن زمان فرقه های ضاله در کشور بسیار فعالیت می کردند، اما با آنها مبارزه نمی شد.

ایشان ضمن تجلیل از دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف، اظهار کردند: امروز به برکت انقلاب اسلامی وضع بی سابقه ای در مورد مذاکرات هسته ای ایجاد شده، چندین مدت است که این مذاکرات ادامه دارد، بارها وزرای خارجه از کشورهای طراز اول دنیا آمده اند و با وزیر خارجه ایران مذاکره کرده اند تا مشکل خود را حل کنند، اگر ایران اهمیت نداشت آیا حاضر بودند به این صورت با ما مذاکره کنند و در برابر زیاده خواهی های شان مقاومت شود.

معظّم له با بیان این که غربی ها سرمایه گذاری زیادی در زمینه مذاکرات کرده اند، فرمودند: مقام و جایگاه کشور ما به جایی رسیده که از نظر آنها این قدر دارای اهمیت است که همه آنها جمع شوند و با وزیر خارجه ما مذاکره کنند.

ایشان تصریح کردند: قبل از انقلاب این گونه نبود، دستوری از بالا داده می شد و همان دستور نیز در مملکت پیاده و اجرایی می شد.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی خاطرنشان کردند: بی انصافی است که کسی بگوید موقعیت امروز ایران مثل سابق است، پیشرفت های بسیاری در علوم مختلف، صنایع هوا فضا، صنعت و دیگر عرصه ها با همه محدودیت ها و فشارها بدست آمده است.

ایشان افزودند: ما نمی گوییم در کشور مشکل نداریم، مشکل هست و باید مشکلات حل شود، اما معتقدیم باید درباره انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن با انصاف قضاوت کرد.

معظّم له با تشریح عوامل پیروزی انقلاب و تاکید بر حفظ و تقویت این عوامل، تصریح کردند: یکی از مهم ترین این عوامل همدلی و اتحاد ملت با یکدیگر بود، باید این عامل را امروز نیز بیش از پیش تقویت کنیم.

ایشان عدم تقدم منافع شخصی و جناحی بر منافع عمومی را از دیگر عوامل پیروزی انقلاب اسلامی دانست و فرمودند: عامل دیگر پیروزی انقلاب آمادگی برای فداکاری و قربانی دادن بود و همه اینها را حضرت امام به ملت تقدیم کرد و مدیون آن بزرگوار هستیم.

معظّم له تأکید کردند: این انقلاب با بهای سنگین به دست آمد، الان نیز اگر همدلی و اتحاد باشد و منافع شخصی را فدای منافع عمومی کنیم و آماده هرگونه فداکاری باشیم به یقین پیروز خواهیم بود.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی موقعیت متزلزل شده رژیم غاصب اسرائیل را یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و تصریح کردند: رژیم صهیونیستی در جنگ شش روزه به مصر حمله کرد و بخش مهمی از این کشور را تصرف کرد اما الان نمی تواند پنجاه روز با غزه که بخش کوچکی از یک کشور است مبارزه کند؛ با حزب الله که ابدا؛ اینها همه نتیجه و برکت انقلاب اسلامی ایران است؛ ذلت بارترین ایام برای اسرائیل همین حالا است.

ایشان بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از سوی رسانه های گروهی برای اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان تأکید و اضافه کردند: امیدواریم در ایام دهه فجر رسانه ها کاری کنند که نسل جوان عوامل پیروزی انقلاب را با چشم خود ببینند و این دستاوردها را منعکس کنند.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در بخش دیگری از سخنان خود ارزش های انقلاب اسلامی را مورد تأکید قرار داد و از اقدامات نادرست وزارت ارشاد که زمینه کمرنگ شدن این ارزش ها را فراهم می کند انتقاد کردند.

ایشان ابراز داشتند: متأسفانه وزارت ارشاد ارزش های انقلاب را یکی پس از دیگری زیر پا می گذارد، داد مردم بلند شده؛ همه روز شکایات و گلایه های متعدد به دفتر ما می رسد که وزارت فرهنگ و ارشاد که پسوند اسلامی را هم یدک می کشد چرا نسبت به ارزش های انقلاب این گونه رفتار می کند.

معظّم له خطاب به دست اندرکاران وزارت ارشاد با بیان این که مردم بویژه مردم انقلابی را ناراضی نکنید، فرمودند: همین مردم انقلابی بودند که این کار بزرگ را انجام دادند؛ ناراحت کردن آنها آثار بدی دارد.

ایشان تأکید کردند: مردم از ما توقع دارند که تذکر دهیم؛ امیدواریم این تذکرات سبب هوشیاری شود.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی افزودند: امیدواریم خدای متعال به همه ما هوش و عقل برای درک واقعیات و سپس عمل بر طبق آنها عنایت فرماید.


تاریخ انتشار : « 1393/11/15 »


تاریخ : شنبه 18 بهمن 1393 | ساعت 11 و 37 دقیقه و 56 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
به گزارش جهان، آیات عظام نوری همدانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی و سبحانی از عملکرد و مجوزهای اخیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شدت انتقاد کردند.

اجازه نخواهیم داد وزارت ارشاد هر کار دلش خواست انجام دهد

آیت الله نوری همدانی امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با انتقاد شدید از عملکرد وزارت ارشاد و صدور مجوز خوانندگی برای زنان، تصریح کردند: حوزه انقلابی و بیدار و علما اجازه نخواهند داد این‌ها هر کاری دلشان خواست بر خلاف اسلام و ارزش‌های انقلاب انجام دهند.

ایشان گفتند: هر جریانی که بر خلاف امام و اسلام باشد مورد تایید نیست، ما اجازه نمی‌دهیم برخی مسائل خلاف شرع با صدور مجوزهایی که ارشاد برای آن می‌دهد معمول و مرسوم شود و جلوی آن را می‌گیریم.

آیت الله نوری همدانی تاکید کردند: خواندن زنان در برابر مردان به نص صریح قرآن حرام است و در این بین فرقی بین تک خوانی و همخوانی وجود ندارد؛ بنابراین وزارت ارشاد حق ندارد چنین مجوزی بدهد، مردم نیز چنین اجازه‌ای را به آن‌ها نمی‌دهند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کردند: هر فیلم و جشنواره و برنامه‌ای که متضمن ارزش‌های انقلاب باشد ما از آن حمایت می‌کنیم اما اگر این گونه نباشد ما با آن مخالفیم و جلوی آن را می‌گیریم و به وزارت ارشاد هم اجازه چنین کاری را نخواهیم داد.

مردم از وزارت ارشاد گله‌مند هستند

آیت الله مکارم شیرازی هم در درس خارج فقه خود به درخواست‌های مکرر از ایشان برای واکنش به اقدامات وزارت ارشاد اشاره کرده گفتند: مردم از وزارت ارشاد گله‌مند هستند.

این مرجع تقلید گفتند: وزارت ارشاد ارزش‌های انقلاب و اسلام را زیر پا می‌گذارد و داد مردم انقلابی بلند شده است؛ شکایات پشت شکایات برای ما می‌آید که وزارت ارشاد باید اسلامی باشد.

ایشان افزودند: امیدواریم که این گفته سبب بیداری مسئولان کشور مخصوصا وزارت ارشاد شود و در کارهای خود تجدید نظر کنند و مردم انقلابی و مومن را ناراضی نکنند.

منکر هرگز با مجوّز نهادی، معروف نمی‌شود

آیت الله صافی گلپایگانی نیز از مجوزهای خلاف شرع وزارت ارشاد انتقاد کرده و گفتند: منکر هرگز با مجوّز نهادی، معروف و مشروع نخواهد شد.

ایشان امروز در درس خارج گفتند: دولتمردان همانطور که به مسائل اقتصادی و رفاه و آسایش مردم باید توجه داشته باشند، به مسائل دینی و اخلاقیات در جامعه هم باید بیشتر توجه کنند.

این مرجع تقلید تاکید کردند: مردم با ایمان و دلسوزان انقلاب اسلامی توقع دارند مسئولان وزارت ارشاد به وظایف دینی خود عمل کند و جلوی منکرات و محرّمات را بگیرند.

آیت الله صافی گلپایگانی افزودند: وزارت ارشاد اسلامی وظیفه بسیار سنگینی بر عهده دارد و شیوع بعضی از منکرات در جامعه موجب تضعیف نظام اسلامی است.

خبر تکمیلی/
*آقای وزیر مگر تو اهل فتوا هستی؟ استغفار کنید
آیت‌الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید هم در دیدار شهردار تهران از عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به صدور مجوز برای تک خوانی بانوان به شدت انتقاد کرد.
 
وی افزود: بنده بسیار گلایه‌مند هستم که فرزند یک روحانی فتوایی درباره تک‌خوانی بانوان می‌دهد؛ یعنی تمام مشکلات ما حل شده و تنها این مشکل باقی مانده است که دختری بیاید و تک خوانی بکند؟ چقدر برای ما زننده است؛ این فتوا به کشورهای همانند امارات و دیگر کشورهای عربی می‌رود و بر می‌گردند می‌گویند که این‌ها دروغ می‌گویند و ادعا می‌کنند که اسلامی هستند؛ ولی نمی‌‌دانند که این حرف یک نفر است حرف نظام نیست.
 
حضرت آیت‌الله سبحانی خطاب به حاضران تأکید کرد: این گله را به گوش این آقا برسانید که آیا تو اهل فتوا هستی؛ ما مجلس، قانون، شورای نگهبان داریم که باید این‌ها صحبت کننده نه تو؛ جای گله است، ایشان از این کار استغفار کند، یعنی حرفش را پس بگیرد، معصوم نیست.
 
این مرجع تقلید در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آیه 41 سوره حج، اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه افراد دانست و گفت: 22 بهمن یکی از مصادیق این آیه است؛ خدا در این روز همه چیز را به مؤمنان و متدینین داد.
 
وی افزود: در نظام سابق برای افتتاح یک مدرسه اسلامی باید بسیار تلاش می‌کردیم؛ ولی خدا در 22 بهمن سال 57 همه امکانات کشور را در اختیار متدینین، علما، دانشمندان و مسلمانان قرار داد.
 
استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به مجاهدت‌های امام راحل برای پیروزی انقلاب اسلامی، این نظام و انقلاب اسلامی را نعمت الهی دانست و بیان داشت: هر نعمتی در کنار خود نیاز به شکر دارد؛ شکر انقلاب این است که نظام خود را تحت اصول اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و پرداخت صدقه حفظ کنیم.
 
وی تصریح کرد: اگر شکرگذار نباشیم و کوتاه بیایم خدا این نظام را از ما می‌گیرد؛ متأسفانه امروز در جامعه مشکل بی حجابی و بد حجابی حل نشده است؛ چرا که امر به معروف و نهی از منکر نیست؛ دولت، قدرت و ثروت داریم که باید اسلام را پیاده کنیم.
کد مطلب: 405648
 


تاریخ : شنبه 18 بهمن 1393 | ساعت 11 و 27 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
بسمه تعالی

نطنز پرس به نمایندگی از بسیجیان این شهرستان و به نمایندگی از تفکر انقلابی بدینوسیله حمایت خود را از صحبتهای اخیر حاجاقا روح الله امینی امام جمعه بسیجی شهر نطنز مبنی بر اعلام انزجار و تنفر از عملکرد منافقانه و مفسدانه وزیر فرنگ و نیز از مگس های این شهرستان اعلام می دارد .
در همین راستا اعلام انزجار می کنیم از عملکرد بادمجان دور قاب چین ها و به امام جمعه ولایی خود از باب یادآوری عرض می کنیم که شاید خطر بادمجان دور قاب چین ها از خطر مگس های وز وز کن اگر بیشتر نباشد کمتر هم نیست .

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا و صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم


تاریخ : شنبه 18 بهمن 1393 | ساعت 10 و 45 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : شمع | نظرات
اکران فیلم کوتاه فندک انگلیسی در مسجد امام حسن مجتبی و پایگاه ولی عصر (عج)

به گزارش نطنزپرس اکران فیلم کوتاه فندک انگلیسی در سه شنبه مورخ 1393/11/07 بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرک ولی عصر(عج) امیریه شهر نطنز انجام شد و این سومین اکران فیلم های جشنواره مردمی فیلم عمار در این مسجد می باشد .

 طبقه بندی: اجتماعی، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : پنجشنبه 9 بهمن 1393 | ساعت 10 و 50 دقیقه و 17 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات


به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج ، امسال بالغ بر 150 برنامه در سطح شهرستان توسط ناحیه مقاومت بسیج نطنز ان شاءالله به اجرا درخواهد آمد.

اهم این برنامه ها که توسط حوزه ها ی برادر و خواهر و همچنین پایگاههای مقاومت بسیج اجرا خواهد شد به شرح ذیل می باشد .

نواختن زنگ انقلاب در مدارس در روز اول دهه ی مبارک فجر ، رژه خودرویی  در سطح شهرستان ، برگزاری نشست های بصیرتی و سیاسی در سطح شهرستان ، برگزار حلقه های صالحین با موضوع انقلاب و دستاوردهای آن ، غبارروبی گلزار شهداء ، برگزاری جشن های انقلاب و ...

ان شاءالله در آینده دیگر برنامه ها از طریق مصاحبه با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز اطلاع رسانی خواهد شد .
طبقه بندی: اجتماعی، اخبار سیاسی، اخبار فرهنگی، اخبار نطنز،

تاریخ : پنجشنبه 9 بهمن 1393 | ساعت 08 و 06 دقیقه و 06 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
اکران انیمیشن رقص قاصدک ها در مسجد امام حسن مجتبی و پایگاه ولی عصر (عج)

به گزارش نطنزپرس اکران انیمیشن رقص قاصدک ها به همراه نماهنگ بابا خون داد در شنبه مورخ 1393/11/04 بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرک ولی عصر(عج) امیریه شهر نطنز انجام شد و این دومین اکران فیلم های جشنواره مردمی فیلم عمار در این مسجد می باشد .

 ضمنا روز یکشنبه مورخ 1393/11/05 بعد از نماز مغرب و عشا فیلم سینمایی در این مسجد اکران می شود .


 

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/58eb4b9f384d2a271.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/ccf92925c099f6d86.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/149d6e529da571c22.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/ccf9fb4f374f7a1f5.jpg

عکس ها  اگر کیفیت ندارد با دوربین موبایل گرفته شده

شما ببخشید
 


طبقه بندی: اجتماعی، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : شنبه 4 بهمن 1393 | ساعت 20 و 43 دقیقه و 19 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
همدردی نوجوانان مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرک حضرت ولی (عج) شهر نطنز با حضرت حجة بن الحسن (عج)

و

  نفرت از فرانسه و انگلیس و آمریکا


به روایت تصویر نطنزپرس


http://upload.tehran98.com/upme/uploads/ccf98a79874756663.jpg

ادامه تصاویر را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب

طبقه بندی: شناخت امام علی (ع)، دیدگاه، اخبار عفاف (نگاه، حجاب، ازدواج)، اخبار قرآنی، اجتماعی، اخبار سیاسی، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : شنبه 4 بهمن 1393 | ساعت 20 و 42 دقیقه و 44 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
مرگ بر فرانسه
مرگ بر آمریکا

مرگ بر انگلیسادامه ی تصاویر در ادامه ی مطلب

ادامه مطلب

طبقه بندی: دیدگاه، اجتماعی، اخبار سیاسی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : شنبه 4 بهمن 1393 | ساعت 20 و 18 دقیقه و 31 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
به گزارش نطنزپرس اکران فیلم برای هانا به همراه نماهنگ بابا خون داد در جمعه مورخ 1393/11/03 بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرک ولی عصر(عج) امیریه شهر نطنز انجام شد که این اولین اکران فیلم های جشنواره عمار در این مسجد می باشد .

 ضمنا روز شنبه مورخ 1393/11/04 بعد از نماز مغرب و عشا فیلم سینمایی در این مسجد اکران می شود .


 تصاویر این خبر بزودی روی سایت قرار می گیرد . طبقه بندی: اجتماعی، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : جمعه 3 بهمن 1393 | ساعت 23 و 00 دقیقه و 10 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو