تبلیغات
پایگاه فرهنگی نطنزپرس - مطالب بهمن 1391
 در حالی که علی کریمی مخالفت خود با ساخت مجسمه اش را اعلام کرد، مجسمه وی ساخته شد.

چندی پیش شهردار منطقه 21 تهران که از ساخت ورزشگاهی در حوالی منطقه وردآورد خبر داد که قرار بود به نام علی کریمی یا شماره هشت نامگذاری شود چون کریمی مدت ها در این منطقه زندگی کرده و دوستداران زیادی نیز در این منطقه دارد.

ساخت مجسمه ای از علی کریمی در مقابل ورزشگاه یا محوطه داخل آن پیشنهاد دیگری بود که مطرح شد اما کریمی تاکید کرد علاقه ای به ساخت مجسمه اش ندارد و بهتر است به جای وی مجسمه شهدا و رزمندگان را بسازند.

با تمام این تفاسیر کار ساخت مجسمه وی به مرحل پایانی رسیده و قرار است به زودی در ورزشگاه وردآورد نصب شود .طبقه بندی: اجتماعی، اخبار فرهنگی،

تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391 | ساعت 14 و 05 دقیقه و 42 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
"محمدصالح نیكبخت" در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، در رابطه با روند رسیدگی به پرونده آتش سوزی مدرسه شین آباد، اظهار داشت: تاكنون دیه این دانش‌آموزان به خانواده‌های آن‌ها پرداخت نشده و هیچكدام از وعده‌ها برای درمان آنان در خارج از كشور محقق نشده است.

وی ادامه داد: خانواده‌های قربانیان این حادثه معتقدند كه وزیر آموزش و پرورش به وعده‌هایی كه داده عمل نكرده است.

مسئول حقوقی رسیدگی به این پرونده تصریح كرد: هیچ یك از این دانش‌آموزان تا كنون برای مداوا به خارج اعزام نشده‌اند.

این در حالی است كه حمید‌رضا حاجی بابایی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره آخرین وضعیت دانش‌آموزان شین‌آباد، گفت: به لطف خدا به وضعیت تمامی دانش‌آموزان آسیب دیده در این حادثه رسیدگی شده است و فقط چند تن از آن‌ها هنوز در بیمارستان به سر می‌برند.

وی تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش تمام هزینه‌های لازم را برای رسیدگی به وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده در مدرسه شین‌آباد پرداخت کرده و حمایت کامل خود را از این دانش‌آموزان اعلام می‌کند.

گفتنی است؛  طی آذرماه سال جاری حادثه آتش سوزی در مدرسه شین آباد رخ داد كه بر اثر این حادثه 32 دانش آموز آسیب دیدند و 2 دانش آموز جان باختند.


طبقه بندی: اجتماعی، اخبار فرهنگی،

تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391 | ساعت 13 و 35 دقیقه و 33 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
"قاضی ناصر سراج" در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده متهمان فساد سه هزار میلیاردی، اظهار داشت: تاکنون 20 کیفرخواست برای متهمین فساد مالی صادر شده که تا هفته آینده نتیجه نهایی این پرونده اعلام خواهد شد.

قاضی سراج در پاسخ به این سوال که آیا جلسه اعلام نتایج دادگاه علنی خواهد بود یا خیر،خاطرنشان كرد: نتیجه این پرونده و علنی بودن رسیدگی به آن متعاقبا اعلام خواهد شد.طبقه بندی: اخبار سیاسی، اجتماعی، اخبار فرهنگی،

تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391 | ساعت 13 و 30 دقیقه و 57 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
"سرلشکر حسن فیروزآبادی " فرمانده کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به دستاوردهای جدید صنعت دفاعی کشورمان گفت: تلاش نیروهای مسلح کشور در دستیابی به فناوری‌های جدید در زمینه دفاعی نشان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران توانسته است علی‌رغم تحریم‌ها در وادی جدیدی گام بردارد.

وی درباره طرح مذاکره با آمریکا که از سوی برخی از مقامات این کشور مطرح شده است، افزود: مذاکره با آمریکا به عنوان استکبار جهانی هرگز امکانپذیر نیست چنانچه امام خمینی(ره) فرمود که رابطه میان ایران و آمریکا رابطه گرگ و میش است.

فرمانده کل نیروهای مسلح اظهارداشت: مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند که مذاکره با آمریکا زمانی امکانپذیر است که این کشور با رعایت قانون و اخلاق در قبال ایران وارد عمل شود که این موضوع تا به امروز محقق نشده است لذا مذاکره با این کشور در شرایط فعلی به هیچ وجه میسر نخواهد بود.

سرلشکر فیروزآبادی تصریح کرد: به عنوان یک سرباز خدمتگذار به سران قوا توصیه می‌کنم که به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه کرده و به کسانی که می‌خواهند در کشور تنش ایجاد کنند کمک نکنند.


طبقه بندی: اخبار سیاسی،
دنبالک ها: باشگاه خبرنگاران جوان،

تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391 | ساعت 13 و 15 دقیقه و 52 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(دوشنبه) در کلاس درس خارج فقه با تقدیر و تشكر از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت ایران در خلق حماسه عظیم مردمی و باشكوه ۲۲ بهمن، این حضور گسترده‌ی مردمی را حادثه‌ای بزرگ خواندند و تأكید كردند: حضور همه‌ اقشار از پیر و جوان، زن و مرد در صحنه آن هم در شرایطی كه ۳۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، بزرگترین نعمت الهی است كه باید همه عمر را برای آن شكرگزاری كرد.

رهبر انقلاب اسلامی ضمن مقایسه‌‌ برگزاری سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی در ایران با سایر كشورهایی كه در آن انقلاب رخ داده است، افزودند: هنر بزرگ و برجسته این است كه در ایران مردم خود، صاحبان انقلاب و كشور هستند و كار برگزاری جشن انقلاب بر دوش خود آنان است‌ و به همین دلیل مردم از این ثروت عظیم، كه مایه‌‌ عزت و استقلال آنهاست حمایت می‌كنند و هرجا كه نیاز باشد حضور خود را نشان می‌دهند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشكر از یكایك مردم ایران برای حضور به موقع در صحنه افزودند: درست در لحظه‌ای كه دشمنان استقلال و عزت ملت ایران انتظار داشتند كه مردم به ندای انقلاب و ندای جمهوری اسلامی پاسخ ندهند، مردم با حضور خود دشمن را ناكام و مأیوس كردند.

ایشان با تأكید بر اینكه دشمنان در تبلیغات تلاش می‌كنند كه این صحنه‌های عظیم مردمی را كمرنگ جلوه دهند، افزودند: البته آنان واقعیات صحنه را می‌بینند و می‌فهمند و آن را تحلیل می‌كنند و به این نتیجه می‌رسند كه نمی‌شود با این ملت مواجه شد.طبقه بندی: اخبار سیاسی، اجتماعی، اخبار فرهنگی،

تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391 | ساعت 12 و 54 دقیقه و 59 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مركز مطالعات امنیت ملی رژیم صهیونیستی، "بن میر" تحلیلگر سیاسی صهیونیست و شخصیت های دانشگاهی آن رژیم در ابتدای مقاله به بی سابقه بودن عمده شدن بحث در مورد یك موضوع همچون برنامه هسته ای اظهار داشته "رژیم صهیونیستی در طول مدت 64 سال موجودیتش چندین جنگ را پشت سر گذاشته است و عملیات نظامی متعددی را انجام داده است و در برخی موارد با بیشترین خطرات مواجه بوده ایم و در افكار عمومی صهیونیست ها بحث های زیادی در این باره وجود داشته است. بحث هایی چندین هفته ای و یا در مواردی چندین ماهه. 

با این حال...
ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار سیاسی، اجتماعی،
دنبالک ها: باشگاه خبرنگاران جوان،

تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | ساعت 12 و 50 دقیقه و 31 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
خبرآنلاین نوشت: مرضیه دباغ گفت: من در پل یادگارامام از زنانی كه طرفدار موسوی بودند كتك مفصلی خوردم. من همانجا به این خانم‌ها گفتم كه شما لااقل لباس درستی بپوشید تا به این سید اینقدر ظلم نكنید. در ‌‌نهایت راننده من را نجات داد.


طبقه بندی: اخبار سیاسی، اجتماعی، اخبار فرهنگی،

تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | ساعت 12 و 45 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
منوچهر متکی وزیر سابق امور خارجه کشورمان و سفیر پیشین جمهوری اسلامی ایران در ترکیه به ذکر خاطره‌ای پرداخت که در آن به ماجرای دختر آتاتورک و پسر امام خمینی(ره) در یک میهمانی اشاره شد.

متکی با اشاره به خاطره‌اش گفت: "زمانی که در ترکیه سفیر بودم و حدود 4 سال طول کشید؛ یک میهمانی ترتیب داده بودند، معمولا سفرا در طول سال 150 میهمانی دعوت می‌شوند و بنده هم در یکی از این میهمانی‌ها شرکت کرده بودم.

چهار پنج نفر در یکجا ایستاده بودند که یکی از آنها خانم كاملا بی‌حجابی بود، بنده وقتی نزدیک شدم با همه احوالپرسی کردم و با 4 نفر که آقا بودند دست دادم ولی با آن خانم دست ندادم.

این خانم از این اقدام آشفته شد و با صدای بلند گفت: "اینجا کشور آتاتورک است چطور می‌توانی از دستور آتاتورک سرپیچی کنی؟!"آن خانم سعی داشت در میان سایر سفرا پرخاش کند و چند بار این جملات را تکرار کرد.

بنده هم خطاب به او گفتم: "حواس‌تان باشد، شما اگر دختر آتاتورک هستید من پسر امام خمینی(ره) هستم."

لازم به ذکر است؛ منوچهر متکی این خاطره را در جمع نمازگزاران مسجد ابوذر در آستانه سالگرد انقلاب اسلامی مطرح کرد.طبقه بندی: اخبار سیاسی، اجتماعی، اخبار فرهنگی،

تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | ساعت 12 و 44 دقیقه و 28 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
شنیده شد که معاون شهرداری تهران و پروین احمدی‌نژاد در جلسه شورای شهر بر سر استخدام‌ها با هم مجادله کردند. فارس نوشت؛ پروین احمدی‌نژاد اعتقاد داشت شهرداری تهران در چهار سال اخیر خارج از قوانین و مقررات اقدام به جذب نیروی انسانی کرده است و پورزرندی معاون شهردار در پاسخ به انتقاد احمدی‌نژاد تاکید کرد که شهرداری به هیچ‌وجه نیروی جدیدی را جذب نکرده و حاضر است در یک جلسه عمومی اسناد و مدارک آن را ارائه دهد.طبقه بندی: اخبار فرهنگی،

تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | ساعت 12 و 42 دقیقه و 09 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
شنیده شد که نماینده مردم آستارا در مجلس گفت که در انتخابات آینده ریاست‌جمهوری کاندیدا خواهد شد. ایسنا نوشت؛ صفر نعیمی‌رز
اظهار کرد: اگر خدا بخواهد و مردم همان‌طور که در مجلس نهم من را انتخاب کردند بازهم قبول کنند و دعای خیرشان بدرقه راهمان باشد در عرصه انتخابات حضور پیدا می‌کنم البته با توجه به اینکه ریاست‌جمهوری فراتر از عرصه نمایندگی مجلس است حتما رضایت خاطر و عنایت ویژه مقام عظمای ولایت را هم می‌طلبد.طبقه بندی: اخبار سیاسی،

تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | ساعت 12 و 35 دقیقه و 15 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات

شنیده شد که فرمانده نیروی انتظامی گفت: آزادی برای جاسوسان و خبرنگارانی که اقدام به سوژه‌سازی و خوراک‌سازی برای رسانه‌های غربی می‌کنند، وجود ندارد. مهر نوشت؛ احمدی‌مقدم اظهار کرد: عده‌ای معتقدند درحال حاضر آزادی وجود ندارد. این در حالی است که دستور آزادی اشخاص با دستور نیروی انتظامی صورت نمی‌گیرد.طبقه بندی: اخبار سیاسی، اجتماعی، اخبار فرهنگی،

تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | ساعت 12 و 30 دقیقه و 19 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات

آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد در دیدار با فعالان فرهنگی شهر مشهد گفت: نباید گفت فتنه 88 كه با حكمت رهبری و بصیرت مردم مهار شد، از بین رفته بلكه این فتنه همواره به‌دنبال زاد و ولد است و زاد و ولد فتنه نیز جریان‌های سیاسی هستند.طبقه بندی: اخبار سیاسی،

تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | ساعت 12 و 27 دقیقه و 02 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.

تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3