تبلیغات
پایگاه فرهنگی نطنزپرس - شبکه من و تو تروریست های داعش را جهادگر خواند! / فیلم 25+
مدتی پیش بود که پایگاه خبری "العهد" طی گزارشی، نحوه پوشش خبری تحولات عراق توسط رسانه های مختلف را شدیدا مورد انتقاد قرار داد.
  پایگاه دیلی اکسپرس :مدتی پیش بود که پایگاه خبری "العهد" طی گزارشی، نحوه پوشش خبری تحولات عراق توسط رسانه های مختلف را شدیدا مورد انتقاد قرار داد.

 استفاده از عناوینی مانند انقلابیون، گروه جهادی، دولت اسلامی و.. برای تروریست هایی که دستشان به خون ملت هایی بی گناه آلوده است، به خوبی نشان می دهد که چگونه این رسانه ها هدف دار عمل کرده و در واقع تبدیل به تریبون گروه تروریستی داعش شده اند.

شبکه ماهواره ای فارسی زبان "من و تو" همچون بی بی سی فارسی، صدای آمریکا و سلسله شبکه های وهابی نه تنها خونخواران داعشی را تروریست نمی خواند بلکه تعبیرهایی را همچون گروه جهادی، گروه اسلام گرای داعش، دولت اسلامی و... برای این گروه تروریستی بکار می برد.

این در حالی است که شبکه لندن نشین من و تو در سال های فعالیتش به بهانه برنامه های مختلف سنگ قوم یهود را به سینه زده و تحت برنامه هایی مثل "ساکنین زمین"، "ناگفته های تاریخ" سعی دارد تا یهودیان را اقوامی مظلوم معرفی نماید. این شبکه ماهواره ای، برای حمایت از قوم یهود خصوصا یهودیان صیهونیست ویژه برنامه های مختلفی را در دستور کار دارد تا آن جایی که در برنامه هایی مثل ساکنین زمین با حمایت از یهودیان و توهین به ایرانیان از آنان دادخواهی می کند!

سینه چاکی شبکه من و تو برای یهودیان و سخنگویی این تلویزیون از جانب آنان در حالی است که این شبکه در اقدامی کاملا متناقض با بی تفاوتی کامل نسبت به جنایات وحشتناک تروریست های داعش، آنان را گروه جهادی می خواند!

اتاق خبر تلویزیون من و تو با سردبیری پانته آ مدیری که خود یهودی می باشد با پوشش مغرضانه وقائع هولناک عراق و سوریه و نادیده گرفتن نسل کشی که حتی در قبال اهل سنت این ملت ها هم صورت می گیرد حاکی از عملکرد متناقض این شبکه در قبال مردم مظلوم این سرزمین ها و قوم یهود می باشد.
طبقه بندی: اجتماعی، اخبار سیاسی، اخبار و گزارش،

تاریخ : شنبه 14 تیر 1393 | ساعت 16 و 12 دقیقه و 31 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.