تبلیغات
پایگاه فرهنگی نطنزپرس - مهمترین اخبار باشگاه خبرنگاران بسیج نطنز در هفته ای که گذشت

استقبال فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز از کاروان راهیان نور

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج اردوی راهیان نور دانش آموزان دختر شهرستان نطنز و بخش امامزاده بادرود که در تاریخ 29/10/1393 حرکت کرده بودند در تاریخ 02/11/1393 به شهرستان بازگشتند که مورد استقبال فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز  و کارکنان مدیریت آموزش و پرورش قرار گرفتند .

در حین بازگشت جناب سرهنگ آقادوستی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز با حضوردر جمع آنان که همزمان با حضور بر سر مزار شهدای گمنان صورت گرفت به ایراد سخنرانی پرداخت . وی گفت : حرکت شهدا و ایثار و ازخودگذشتگی آنان به خاطر ناموس و وطن عزیزمان و همین چادری است که نمونه ای از حجاب شما دانش آموزان است انجام گرفته است .آموزش عمومی مقدماتی بسیج در اردوگاه قدس شهرستان نطنز

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج آموزش عمومی مقدماتی بسیج در اردوگاه قدس شهرستان نطنز با حضور حدود 150 نفر از بسیجیان حوزه مالک اشتر شهر نطنز و حوزه حضرت سیدالشهداء(ع) شهر بادرود به همت معاونت معاونت عملیات ناحیه مقاومت بسیج نطنز و حوزه های بردار مقاومت بسیج نطنز در شهرستان برگزار شد . این آموزش به منظور آشنایی بسیجیان با اصول و روش های تیراندازی و مهارت به کارگیری سلاح و حفظ و انسجام و آمادگی دفاعی بسیجیان ، افزایش توان رزمی ، اجرای آموزش های مورد نیاز در راستای انتظارات و متناسب با نوع عضویت در بسیج برگزار شد .
طبقه بندی: اجتماعی، اخبار فرهنگی، اخبار و گزارش، اخبار نطنز،

تاریخ : جمعه 3 بهمن 1393 | ساعت 23 و 07 دقیقه و 17 ثانیه | نویسنده : گل محمدی (مدیر) | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.